W ostatnim czasie zostało opracowanych kilka nowych wyrobów, które – mamy taką nadzieję – spotkają się z przychylnym odbiorem naszych Klientów. Poniżej parę słów na ich temat.

1. Wydaliśmy kilka wyrobów w formie pojedynczych kartek pocztówkowego formatu A6:

 • Litania do Dzieciątka Jezus – do odmawiania prywatnego lub wspólnotowego – szczególnie w okresie Adwentu (podczas nowenny), jako przygotowanie do obchodów pamiątki przyjścia Pana Jezusa na świat.
 • Litania do Matki Bożej Różańcowej – do odmawiania prywatnego w okresie odprawiania nabożeństw różańcowych w październiku, ale też i dla osobistego pogłębienia rozważań różańcowych.
 • Litania do św. Michała Archanioła – do odmawiania prywatnego; dla wewnętrznego umocnienia postawą i gotowością do służby Wodza Hufców Anielskich.
 • Modlitwy przed i po posiłku – dla starszych i młodszych, w formie poważniejszej i lżejszej, do odmawiania prywatnego i wspólnotowego, po polsku i łacinie.
 • Obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów (krótszy) – na liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa 25 lipca (choć nie tylko), poręczniejsza forma pełnego obrzędu.
 • Litania do św. Antoniego z Padwy, orędownika w odnalezieniu rzeczy zgubionych, ochronie przed złodziejami, opiece nad podróżującymi, niesieniu ulgi w cierpieniu chorym, biednym i zakłopotanym.
 • Litania do św. Charbela (Szarbela) który po swojej śmierci czyni wiele znaków, stając się potężnym orędownikiem u Boga poprzez wypraszanie łask uzdrowienia dla wielu ludzi.
 • Litania do św. Ekspedyta, orędownika w sprawach trudnych i beznadziejnych

 

2. Są też i nowe wyroby (pojedyncze kartki) zeszytowego formatu A5:

 • Modlitwy codzienne – pacierz (po polsku i łacinie) –  codzienne modlitwy Kościoła dla tych wszystkich, którzy niekoniecznie znają je na pamięć albo odmawiają je publicznie i obawiają się pomyłki – w wersjach polskiej i łacińskiej.
 • Najważniejsze modlitwy – najpopularniejsze modlitwy Kościoła – za żywych i zmarłych, do odmawiania indywidualnego i wspólnotowego, rozpoczynające każdy modlitewnik, m.in. tajemnice Różańca św.
 • Najważniejsze prawdy katechizmowe – w poręcznej jednokartkowej formie to, co dla wiernego Kościoła katolickiego powinno być wyznacznikiem jego codziennego życia; zasady, według których powinno się toczyć życie chrześcijanina.
 • Nowenna do Ducha Świętego – propozycja, dla kapłanów, włączenia tekstów nowenny do Ducha Świętego do tradycyjnie odprawianych w maju i czerwcu nabożeństw do Matki Bożej i Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – skrótowe opracowanie tradycyjnej nowenny z zachowaniem najważniejszych jej części (błagania, podziękowania, prośby) z dodaniem modlitw do MB Nieustającej Pomocy w najpilniejszych potrzebach.
 • Litania do św. Antoniego z Padwy (do odmawiania prywatnego), orędownika w odnalezieniu rzeczy zgubionych, ochronie przed złodziejami, opiece nad podróżującymi, niesieniu ulgi w cierpieniu chorym, biednym i zakłopotanym – większa czcionka
 • Litania do św. Charbela (Szarbela) który po swojej śmierci czyni wiele znaków, stając się potężnym orędownikiem u Boga poprzez wypraszanie łask uzdrowienia dla wielu ludzi – do odmawiania prywatnego, większa czcionka
 • Nabożeństwo do św. Ojca Pio – dzięki, którego wstawiennictwu również dzisiaj dokonują się spektakularne nawrócenia najbardziej zatwardziałych ateistów oraz cudowne uzdrowienia (propozycja modlitwy wspólnotowej).

 

3. Opracowaliśmy również dwie większe pozycje zeszytowego formatu A5:

 • Nabożeństwa i modlitwy do Bożego Miłosierdzia – w jednej publikacji gromadzące m.in. teksty Nowenny do Miłosierdzia Bożego, nabożeństwa Godziny Miłosierdzia i wielu innych modlitw wykorzystywanych w czasie całego roku liturgicznego.
 • Nabożeństwo z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – pełna, obszerna forma nowenny z jej umieszczeniem w kontekście parafialnego nabożeństwa (m.in. ze śpiewami i modlitwą na błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem).

4. Warte wspomnienia są również nowe wydania Litanii loretańskiej do Najświętszej Maryi Panny (w formatach A5 i A6) oraz Nabożeństwa do Matki Bożej (format A5) z tąże litanią – z ich uaktualnionymi o nowe wezwania (Królowo rodziny i Matko Miłosierdzia) tekstami.

5. Do naszej oferty systematycznie dodajemy też laminowane formy nowo ukazujących się obrazków w formacie 64×102 mm i pocztówek wg wzornictwa Wydawnictwa ITKM z Krakowa (wszystkie z modlitwami na odwrocie); ostatnio naszą ofertę poszerzyliśmy m.in. o wizerunki wyniesionych na ołtarze papieży Jana XXIII, Pawła VI i Jana Pawła II, św. Huberta – patrona myśliwych i leśników, św. Szarbela, św. Ekspedyta, sł. B. Rozalii Celakówny, św. Tomasza z Akwinu, św. Peregryna – patrona chorych na raka, św. Walentego – patrona narzeczonych, Świętej Rodziny – z modlitwą o dobrego męża, żonę, MB Rozwiązującej Węzły Życia, MB Różańcowej z Pompei i wiele innych.

[Not a valid template]