W ostatnim czasie zostało opracowanych kilka nowych wyrobów, które – mamy taką nadzieję – spotkają się z przychylnym odbiorem naszych Klientów. Poniżej parę słów na ich temat.

  1. Opracowaliśmy dwie większe pozycje zeszytowego formatu A5; jedną z nich proponujemy również w wygodnym formacie A6:

Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny – z tekstami litanii i modlitw wspólnotowych m.in. do wykorzystania w I soboty miesiąca (z propozycjami śpiewów i modlitwami na błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem).

Obrzędy sakramentu chrztu dziecka – pełny tekst obrzędu z wyborem tekstów, spośród wielu formuł; do wykorzystania również w trudniejszych warunkach, np. szpitalnych (pozycja w formatach A5 i A6).

 

  1. Wydaliśmy też kilka wyrobów w formie pojedynczych kart formatu A5:

Modlitwa w czasie zarazy – chrześcijańskie uzupełnienie proponowanych powszechnie środków medycznych i społecznych, propozycja modlitwy do odmawiania prywatnego i wspólnotowego łącząca z Bogiem wszystkich, których dotyka wciąż trwająca epidemia koronawirusa.

Obrzędy chrztu dziecka w niebezpieczeństwie śmierci – karta z formułą, która może znaleźć swoje zastosowanie, gdy zagrożone jest życie np. nowo narodzonych, nieochrzczonych dzieci, a w pobliżu nie ma kapłana.

Załóż maseczkę; napis z symbolem obrazkowym – w czasie epidemii konieczny element informacyjny, który powinien się znajdować na drzwiach każdego obiektu użyteczności publicznej, np. kościoła.

 

  1. Jest też nowy wyrób (pojedyncza kartka) formatu A6:

Formuła sakramentu namaszczenia chorych – szczególnie przydatna podczas udzielania sakramentu namaszczenia większej liczbie osób, np. podczas Dni Chorego.

 

  1. Warte wspomnienia są również nowe wydania Litanii loretańskiej do Najświętszej Maryi Panny (w formatach A5 i A6) oraz Nabożeństwa do Matki Bożej (format A5) z tąże litanią, a także Litania do św. Józefa (również w formatach A5 i A6) – z ich uaktualnionymi w ostatnim czasie o nowe wezwania tekstami, oraz nowo opracowane tekstowo i graficznie wersje Nabożeństwa do Niepokalanego Serca Maryi i Nabożeństwa do św. Antoniego z Padwy.

 

  1. Do naszej oferty systematycznie dodajemy też laminowane formy nowo ukazujących się obrazków w formacie 64×102 mm i pocztówek wg wzornictwa Wydawnictwa ITKM z Krakowa (wszystkie z modlitwami na odwrocie); naszą ofertę poszerzyliśmy m.in. o wizerunki wyniesionych ostatnio na ołtarze bł. Stefana kardynała Wyszyńskiego, bł. Carla Acutisa, oraz MB Gietrzwałdzkiej, św. Joachima, papieży Jana XXIII, Pawła VI i Jana Pawła II, św. Huberta – patrona myśliwych i leśników, św. Szarbela, św. Ekspedyta, sł. B. Rozalii Celakówny, św. Tomasza z Akwinu, św. Peregryna – patrona chorych na raka, św. Walentego – patrona narzeczonych, Świętej Rodziny – z modlitwą rodziców za dzieci, MB Rozwiązującej Węzły Życia, MB Różańcowej z Pompei i wiele innych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego wydawnictwa:

zakładka Zamówienia – Informacja o wyrobach i ich cenach w Ofercie-zamówieniu (do pobrania pliki DOC lub PDF).